CHRISTIANAPOL

Niezbędne informacje dla pracowników firmy

http://www.kancelariaww.pl/?p=539

Kancelaria

Zespół Kancelarii podejmuje obsługę prawną w szerokim zakresie przedmiotowym, począwszy od prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego i prawa pracy, aż po prawo administracyjne i podatkowe.

więcej

Wynagrodzenie

Kancelaria na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta, dokładając najwyższej staranności w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.
więcej

Nasi Klienci

Reprezentujemy zarówno osoby fizyczne, jak i prawne we wszelkiego rodzaju sporach…
więcej

Newsy!

Podążając za zmieniającą się rzeczywistością, na bieżąco komentujemy zmiany i nowości w prawie i nie tylko…

więcej

O Kancelari Doradcy Prawnego Wojciech Walczak

     Doradca prawny Wojciech Walczak jest absolwentem Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 1996 r. został wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Od samego początku funkcjonuje na rynku usług prawniczych, skutecznie zdobywając bogate doświadczenie, pozwalające na wszechstronną obsługę Klienta. Indywidualne podejście, oparte na wzajemnym zaufaniu i daleko idącej poufności sprawiają, że Kancelarii zaufało już wiele osób.

    Przedmiotem działalności Kancelarii jest szeroko pojęta obsługa prawna przedsiębiorców, ale prowadzenie swoich spraw powierzają Kancelarii również osoby fizyczne i osoby prawne nie prowadzące działalności gospodarczej. Kancelaria zajmuje się także szeroko rozumianą windykacją należności polegającą w szczególności na pozyskiwaniu szczegółowych informacji o dłużnikach, negocjowaniu i monitorowaniu spłaty zadłużenia oraz polubownym rozwiązywaniu powstałych sporów, jak również współdziałaniu z komornikami sądowymi na rzecz skutecznej egzekucji.

     Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądami i organami administracji na terytorium całego kraju. Reprezentacja obejmuje wszystkie czynności związane ze wszczęciem i prowadzeniem postępowań sądowych i administracyjnych, takie jak sporządzanie wszelkich niezbędnych pism procesowych i udział w rozprawach. Kancelaria prowadzi sprawy w postępowaniu polubownym pozasądowym, sądowym, polubownym przedegzekucyjnym oraz egzekucyjnym, bez względu, co należy podkreślić, na ich wielkość i skalę trudności. Duży nacisk Kancelaria kładzie również na doradztwo i opiniowanie dokumentów czy umów przedstawianych przez Klienta, co niejednokrotnie pozwala uniknąć ewentualnych komplikacji w późniejszym stosowaniu prawa, nawiązywaniu i kreowaniu stosunków gospodarczych.

     Zespół Kancelarii podejmuje obsługę prawną w szerokim zakresie przedmiotowym, począwszy od prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego i prawa pracy, aż po prawo administracyjne i podatkowe. Wysoce wykwalifikowany zespół współpracowników oraz nowoczesne środki techniczne umożliwiają Kancelarii elastyczne dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb Klienta. Z usług Kancelarii korzystały lub korzystają znane na rynkach europejskich oraz na rynku polskim przedsiębiorstwa, którym Kancelaria doradza, ale i reprezentuje we wszelkiego typu postępowaniach.

W Indiach pracownicy zamkniętych plantacji herbaty umierają z głodu.

W Bengalu Zachodnim działacze związkowi biją na alarm. Na zielonych wzgórzach nad Dżalpaiguri, stolicy jednego z okręgów tego stanu, śmierć zbiera obfite żniwo. Od początku roku z głodu zmarło tam co najmniej sto osób. Ofiary to robotnicy pozamykanych plantacji pozostawieni bez środków do życia. Głodujący jedzą liście, dzikie bulwy, pędy bambusa, jadalne kwiaty. – Niektórzy również szczury i węże. Nie Continue Reading

Naukowcy przesłali wiadomość między mózgami przez internet

Po raz pierwszy wykorzystano internet do przesłania wiadomości między mózgami dwóch osób. Sposób jest dość skomplikowany, ale to dopiero pierwszy eksperyment tego rodzaju. Do przesłania wiadomości między mózgami potrzebne jest sporo wyposażenia: zestaw do elektroencefalografii, dwa komputery, łącze internetowe, robot z ruchomym ramieniem i zestaw do przezczaszkowej stymulacji magnetycznej. Ale po kolei. Osoba, która nadaje wiadomość (było nią pojedyncze słowo), ma Continue Reading

Państwo Islamskie zapowiada walkę z Putinem.

Państwo Islamskie opublikowało w internecie nagranie wideo – widać na nim, jak dżihadyści grożą Rosji i Władimirowi Putinowi. Zapowiadają wyzwolenie Czeczenii i całego Kaukazu. Dżihadyści z Państwa Islamskiego znani są z filmów, w których grożą światowym przywódcom. Adresatem najnowszego nagrania nie jest jednak prezydent Barack Obama ani żaden z zachodnioeuropejskich premierów i prezydentów. W zaskakującym, z punktu widzenia geopolityki, filmie Continue Reading